Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 LvL80 Mage

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Littla
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimeNe december 21, 2008 6:18 pm

1 ) Littla lvl80 Undead Mage

2 ) Co sa tyka raidu tak sa nikdy nestane ze nepojdem koli pvp alebo ze som v bg atd... ked pve tak pve. Inak som pve player

3 ) Hmm ja teraz mam v tom zmatok pretoze nick: kagei, tuergo si proste pametam z death itself asi pred pol rokom potom som dostal kick lebo som si neaktivoval acc a bol som cca asi 2mesiace offline a riesil som trochu viac skolu atd... a teraz neviem ci sa ta guidla rozpadla alebo sa neak zmenil nazov. Dozvedel/reagujem na spam v trade.

4) Bol som v UnDreaMs. Chybala tam disciplina, ludia sa hlasili na raid na weboch a vobec nedosli a vobec ma to tam nebavilo. ale inak jako z progressom nam to slo ;/

5 ) VT, TS on Mikrofon on. Komunikacia no problem

6 )Naxx(10) 15/15, Naxx(25) 9/15, OS(10) 1/1, OS(25) 1/1, Na malygosovi som bol bohuzial este nepadol taktiku viam. a nerobi mi problem si kuknut taktiku aby som bol v obraze...
- Jo assista, taktiky som sa vecinou dozvedel od leadera. a niektore som si cital... nerobi mi problem pred raidom pozret taktiku atd....

7 ) Accont je len moj kupeny, expil som postavu sam
Frostfire build, to najlepsie pre maga 0/53/18
Ked je to nutnostou tak hej

8 ) 100 megabit.
Mame 2pc, jeden moj a 2 chodi mamka alebo segry
17, sem tam chodi moja mamka na pc ale to vecinou cez den ked sestry su na 2hom a nechce ich vyhazdovat ^^

9 ) Z casom by to bolo oukej.

10) Raidovad budem aktivne, a co sa tyka wajpovania tak to je ok .. pretoze progress bez wajpu je nuda ...


ps: Momentalne mam arcane build koli tomu ze som doteraz nema guildu tak som chodil aspon bg aj tie su nuda a namiesto s5 hands a trinketu mam t7 + pve trinet.. ziadna vec pvp na raidoch + flasky zradlo atd vzdy mam ... a tento pandrlacik je haluz lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Littla
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: link   LvL80 Mage Icon_minitimeNe december 21, 2008 6:28 pm

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 1:52 am

cauko takze ja ani kagei pokud dobre vim v TDI nebyl teda urcite ne rok dozadu:) jinak este otazku myslis o sobe ze si skiler? nestyd se a odpovez podle rpavdy:)
Návrat hore Goto down
Littla
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 2:32 am

Tak potom bad luck... No ci som skiller ci ne hmm tak toto je fakt otazka na zamyslenie kedze talenty si robim podla vlasneho rozumu, kazdu abilitu poznam a viem pouzit a maga + este ked som hral na freecku hram skoro 3 roky + za tbc uplne kazdu classu mam ohratu tak si myslim ze ten skill mam... hehe a hlavne milujem ked mi neaky typek povie v UK hc ze sheepni vrykula ... Very Happy
Návrat hore Goto down
Gohan
Friend
Friend



Počet príspevkov : 193
Registration date : 23.10.2008

LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 10:17 am

Littla..to mi něco říká. Nebyl jsi náhodou už u nás?
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 10:32 am

Ja som bol len v dvoch guildach Incoming ked som dosiel na ofik cca mesiac a odvtedy som stale v Deep Thunder... Ak mam povedat pravdu tvoj nick je mi strasne odniekal znamy len si kua nevem spomenut odkial... hmmm cudne...

- Prihláška OK
- Gear: Neviem aké máš handsky a trinket do PVE ale ten Hit rating urcite zvýšiť inak OK (vymen gem vo waiste PLS) Smile
- Raid Time OK (dufam ze pises pravdu) Smile
- Repky nic moc asi si v BC moc nehraval...

Ako hodnotim to cele pozitivne. do raidu urcite by mali ist aspon dvaja magovia... dnes zostavim Primarnu raid grupu a ked tak neskor sem napisem moje hodnotenie. Ide o to aby nas proste nebolo zase moc vela takze kazdy musi vediet na com je a ci sa s nim rata do progress grupy alebo zatial len na farmu...

Zatial Neviem

Cus

Kagei

santa rendeer Very Happy
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Anonymný
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 12:19 pm

sheepovat sem este snad nikdy po magovy nechtel Very Happy v HCcku takze je sem PRO PRIJETI
Návrat hore Goto down
Jetta
Champion
Champion
Jetta


Počet príspevkov : 75
Registration date : 23.10.2008

LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: pro   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 12:50 pm

mno myslím že máš fpoho eq a myslím že na raidy by se ním hodilo více ranged dmg ....PRO
Návrat hore Goto down
Littla
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Post1   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 1:57 pm

Mas pravdu hned jak som dosiel na offik tak som expil maga a bol som strasne zatazeny na pvp tak som ho aj hral a na zaciatku leta som chcel proste preist na pve lebo to pvp som uz mal tak strasne obuchane ze som normalne nevedel co robit ....
mal som snad vsetky mozne buildy za maga len aby ma to bavilo zanho potom som chcel tradnut maga za neaku inu classu aj sa mi podarilo a bol to lock ... lenze hacik bol zase v tom ze som skoro dosiel o acc tak som sa vykaslal aj na trade. A teraz mne sa strasne pletu guildy Deep Thunder a TDI ked tuergo pise ze nebol v ziadnej inej guilde tak
Návrat hore Goto down
Littla
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: post2   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 1:58 pm

potom je to tak a bol som v tejto guilde v tbc ale urcite som bol aj v TDI este si pametam ze mi tuergo alebo kagei pisal whisp ked som bol v alterac ze mu mam ukazat equip atd a dostal som invite.hmm nechcem klamat alebo nepriznat ze som tu nebol alebo nieco take ale podla toho co pise kagei a tuergo tak som tu bol na 100%. a potom jak
skoncili letne prazniny tak som nezaplatil acc lebo ma ten mage fakt jako onudil totalne a povedal som si ze si pockam na wotlk a wotlk som zobral ako novy alebo nova sanca zacat konecne pve ta druha strana wofka tak som tak spravil viz: repka/hc naxx equip.
Keby som mal tu moznost byt v stalom raide tak by som urcite neodmietal ale nevyzadujem to a konec koncom podmienky kladiete vy ako guilda takze to je asi vsetko co ktomu mozem napisat.
Ps: nwm preco nejdu mi sem pastovat linky ale mozem ponuknut recount z par bossikov 25 naxxu zo starej guildy... albino santa rendeer a tie smajle su fakt jako uplny ownage ! king queen Mad Cool
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimePo december 22, 2008 4:35 pm

no hele muj nick je T E U R G O Very Happy:D jen pro info ono ja sem s teurgem byl este v triators a keko chvili jinak pred bc sem byl v myth temporary(ira dei) Doom inc ale s jinym warem nick onix ale to je vedlejsi :-) hele do 1-2 dnu sem napisem status ok?
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitimeSo december 27, 2008 1:00 am

Prijaty
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





LvL80 Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: LvL80 Mage   LvL80 Mage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
LvL80 Mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arrays Arcane Mage
» mage/85/DT
» Mage DiO
» Mage
» 80lvl Undead Mage (Neprijaty)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: