Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Webstter :D

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeSo september 18, 2010 6:48 pm

Keďže sa sa na fóre istej guildy objavila prihláška Websttera a nechcel som Tam reagovať tak to dám sem Very Happy

http://extravaganza.nstars.org/forum-f1/topic-t42.htm


citácia :
V Deep Thuder jsem strávil něco přes půl roku. Chodil jsem pravidelně na raidy i čištění ulduaru (farma mountů). Už něco přes dva měsíce se progresuje LK HC 25. Šlo to dobře ale v poslední době se failovali základní věci a mě to nebavilo tak jsem si dal pauzu aspoň na dva týdny si odpočinout, protože lidi se začli hádat a emovat a to nebylo nic pro mě. Ale jednou když jsem se nalogoval koukal jsem že jsem bez guildy. Ptal jsem se jenoho kamaráda jestli neví proč? On řekl no Kagei měl emo a ty jsi nechodil na raidy tak proto. Sice by prý byla šance se dostat z5, ale už ani nechci a nemám chuť být v tom kolektivu kde si každý dělá z každého srandu a pomlouvá ho.

Toto je nejaky joke ne? Very Happy Very Happy Very Happy

Pravdiva verzia:

Bol kicknuty už druhý krát upozorňujem! Už prvý krát som ho kickol za to že PRAVIDELNE chodí okolo 22:00 Offline! Vravel mi že sa mu stane že mu padne internet tak som si hovoril no čo stáva sa každý nemôže mať ideálny net a bral som ho odvtedy ako viac menej náhradníka na raidoch a vtedy som ho ešte zobral naspat do guildy. Teraz som ho už kickol a nikto mu žiadnu možnosť návratu nedával ako píše v tom joke topicu, za to, že som sa dozvedel že on nechodieval o 22:00 offline kôli internetu ale že sa mu proste nechcelo byť na raide alebo progresse tak šiel OFF!! Priznal sa jednemu od nas na VT a samozrejme dotyčný mi to hneď povedal. Toto som bohužiaľ nemohol tolerovať. Ostatné "veci" čo tam píše ani nejdem komentovať keďže nechcem byť vulgárny Very Happy . A nebudem tu emovať o Websterovom skille a podobne... Ak sa chcete niekto dozvedieť niečo viac o Websterovi tak napíšte niekto nejakému našemu healerovi Very Happy Nie com človek ktorý chodí po fórach a nadáva na ľudí ale keďže dotyčný píše bludy inak som nemohol...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Steelman
Raider
Raider
Steelman


Počet príspevkov : 39
Registration date : 05.08.2010

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeSo september 18, 2010 8:48 pm

Po predoslom rozpisani sa v topicu o chovani sa niektorych clenov tu uz len v kratkosti... Webster robil tieto jeho fiktivne AFK casto aj ludom v guilde ako napr ked sme nanho asi hodinu cakali na 5v5 a vobec nereagoval na whispy a potobne a ked po fakt dlhej dobe prisiel vymyslal si bludy ako nieco niekde robil pricom po takom dlhom AFKovani by uz ho to davno vyhodili navyse AFKoval v icecrowne (nerobia sa tam nahodou daily?)... a tiez sa da spomenut jeho nedavne AFK behom raidu ked isiel AFK este okolo 21:00 a uz sa neukazal ani nic predom nenapisal... Ak ho budu chcet ine guildy aj po tomto clanku tak su vobec neni lepsie ako vykresluju prave nasu guildu... Toto je tiez pripad putovneho druida ktory pobere gear z farmy, necha sa vyhodit a prejde do dalsej guildy kde napise aky bol ukrivdeny... Fakt az sa mi rozum uz s tej demencie pozostavuje...
Návrat hore Goto down
Webstter
Anonymný




Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Steelmen = kokot   Webstter :D Icon_minitimeSo september 18, 2010 9:29 pm

Milý steelmene když nevíš tak tu aspoň nepiš něco o tom že jste na mě čekali a pak jsem si něco vymyslel. Byl jsem AFK protože jsem hlídal svého 2 ročního bratrance a tom že se půjdou arénky jsem neveděl pak přijdu a ty whispy co jsem měl od neera radši ani nebudu sem psat. Něco jako si Tu ? , pisus, kokote, omggggg tak tohodle svinstva jsem tam měl až až. Pak jsem teda přišel asi cca po 35 minutách a šli jsme. Jaksi se nedařilo a zase bylo emo a já na to nemám pořád nervy. A něco o tom že jsem přišel na farmu posbíral gear a odešel by sis mohl nechat.


Pro Kageie:
Chtěl bych se ti omluvit co jsem napsal, ale z mé strany jsem to tak cítil ikdyž jsem slackoval poslední dva týdny. Ale nadruhou stranu jsi taky nemusel hnedka vyhrožovat nějakými nesmysli že až si budu někam podávat přihlásku že mi tam uděláš hezké preferencie to je mi jaksi jedno je to jenom hra. Vím že jsi byl nasráný z posledních raidů nebo co jsem slyšel, takže já jsem tě asi dodělal, ale tak promin no.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeSo september 18, 2010 9:53 pm

To co si tu napisal je pekne ale neospravedlnuje to polopravdy ktore si napisal do tej prihlasky... Mozno by si to mohol dat na pravu mieru ako nemozes cakat ze ked niekto ohovara nas tak ze mu budeme davat dobre referencie... inak povedane ze budeme zavadzat... referencie davam take ake su, neklamem a nezavadzam...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Neero
Champion
Champion



Počet príspevkov : 70
Registration date : 27.05.2010

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeSo september 18, 2010 10:45 pm

Guildu pomlouvat nemusis a pokud jeste jednou budes, mam v zaloze jednu vec jeste z Impiks, diky ktery se nedostanes uz do zadne normalni pve guildy
Návrat hore Goto down
Webstter
Anonymný




Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Lal   Webstter :D Icon_minitimeNe september 19, 2010 8:40 am

Yeah koukám vy jste na mě vybavený tak co kdo ještě s něčím přijde ještě jsem taky pašoval rum z booty to si taky schovejte až budu podávat přihlášku hrozně důležitá věc Very Happy
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeNe september 19, 2010 11:24 pm

Teraz už tie polopravdy asi asi nikoho netrápia, keď ste sundali LK čo Razz Aha jedného asi hej. Pozdravujem Webatter rendeer
Návrat hore Goto down
Webstter
Anonymný




Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimePo september 20, 2010 2:00 pm

Ahoj posílám pozdrav do Ameriky Wink Mě to nemrzí spíš lidi jak mě najednou začínaj pomlouvat. BTW neero víš ty vůbec jakej jsem měl nick v Impiks ?? A
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimePo september 20, 2010 2:27 pm

Toto je príklad toho že niekto niekde napíše hlúposti a potom sa čuduje ako "najednou" ho ľudia ohovárajú...
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Nasrael
Anonymný




Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimePi september 24, 2010 5:33 pm

No my jsme proziravá gilda která se z podobnejma lidma nemaže webster byl vyhozen hned jeho prvni reset v gilde Very Happy
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeNe september 26, 2010 12:27 am

ste imby proste gz
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Launcherek
Raider
Raider
Launcherek


Počet príspevkov : 225
Age : 34
Location : Praha
Registration date : 09.05.2010

Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitimeNe september 26, 2010 12:35 am

lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Webstter :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Webstter :D   Webstter :D Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Webstter :D
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Webstter - Resto druid (Prijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: WoW-
Prejdi na: