Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 WTB GC/Gametime za goldy

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Envoy
Anonymný




WTB GC/Gametime za goldy Empty
OdoslaťPredmet: WTB GC/Gametime za goldy   WTB GC/Gametime za goldy Icon_minitimeSt december 01, 2010 10:01 pm

Cus,

omlouvam se, jestli na to mate jinou sekci na foru nebo to tu proste neprovozujete, kdyztak to smazte.
Predevcirem mi vyprselo wowko znenadani a ja zustal bez gc i bez moznosti dostat se do hry, nasel by se tu nekdo, kdo by mi to cvaknul? Platim dobre, kontakt icq 354583561, verohodna guilda, zadny ojeb


dik
Návrat hore Goto down
Klokan
Friend
Friend
Klokan


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.11.2008

WTB GC/Gametime za goldy Empty
OdoslaťPredmet: ehm   WTB GC/Gametime za goldy Icon_minitimePi december 03, 2010 3:02 am

chod na mmoboost a kup od lasika


pokial viem tak deep thunder nedisponuje ludmi ktory sa venuju online tradingu GC

a ak ti mam pravdu povedat je to hlupost 1000g = 1euro , 1 GC = cca 20-25euro = 20-25 000 goldov
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

WTB GC/Gametime za goldy Empty
OdoslaťPredmet: Re: WTB GC/Gametime za goldy   WTB GC/Gametime za goldy Icon_minitimePi december 03, 2010 12:46 pm

Co ja viem, mne pride kurz 1 € = 1000 g celkom smiesny. Embarassed
Návrat hore Goto down
Gataa
Guild Member
Guild Member
Gataa


Počet príspevkov : 174
Age : 33
Location : Orgrimmar
Registration date : 29.10.2010

WTB GC/Gametime za goldy Empty
OdoslaťPredmet: Re: WTB GC/Gametime za goldy   WTB GC/Gametime za goldy Icon_minitimePo december 06, 2010 2:03 am

volakedy keď som bol ešte hlúpy som kupoval GC po 20 € a predával za 11, maximálne 12k G.. takže ten kurz je fakt kktina.. a je malý a slabý :/

ale s počtom datadiskov cena goldov upadá
Návrat hore Goto down
Sponsored content





WTB GC/Gametime za goldy Empty
OdoslaťPredmet: Re: WTB GC/Gametime za goldy   WTB GC/Gametime za goldy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
WTB GC/Gametime za goldy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» WTS GOLDY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: WoW-
Prejdi na: