Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Zdar Deep Thunder! :D

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Baalah
Anonymný




Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitimeSo február 12, 2011 1:02 pm

Nazdar Deep Thunder :D

Zdravi Baalah :D (Na forku vystupoval pod jménem Rinnkazul, ale nemůžu se lognout protože jste mi freezli account :P)

Sice nevim kolik z vás me ještě pamatuje ale určitě me znají lidi jako "Kagei, The Shadowdodger ( lol ) and Vezax Puller", a taky Gileaden :3 A jiste pár dalsích by se našlo.

A pokud nahodou i ti zapomeli tak moje oranžové pásmo snad každý pozná :D

Jen tu píšu, že jsem si právě koupil Cataclysm a zaplatil game time, takže tam zase začnu pobíhat a levelovat do 85 a doufám že si pak zase pořádně zahraju :)

Nevím jak to s váma funguje a nevím esli máte zájem, ale moc bych rád kdybych mohl do Deep Thunder, třeba jako social rank, abych tam nebyl na realmu osamělý :D Protože mě moc chybíte :D

Jinak GL na progressu, každý týden koukam na WOL reporty!

Takže tak, zdravím vás s trochou nostalgie, chňóóó chňóóó chňóóó :D



Deep Thunder will rise again! :D

Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitimeSt február 16, 2011 10:21 am

lol cuuus ja som si ttento post vsimol az teraz Very Happy A ako teraz hravas? napis mi ingame.... Ucet na fore som ti obnovil...

Hned ako budes online napis mi invitnem ta "Fialova Elita" v DT bude o dalsieho clena bohatsia Very Happy

PS. Btw ty si si dal rename? lebota nejak nemozem najst na armory???
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
owned
Anonymný




Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitimeŠt február 17, 2011 1:56 pm

jasny scammer
Návrat hore Goto down
Simajz
Raider
Raider
Simajz


Počet príspevkov : 320
Registration date : 29.03.2010

Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitimeŠt február 17, 2011 2:29 pm

owned napísal:
jasny scammer

Jedinej scammer jsi tu ty bounce bounce
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitimeŠt február 17, 2011 4:40 pm

Kagei napísal:
lol cuuus ja som si ttento post vsimol az teraz Very Happy A ako teraz hravas? napis mi ingame.... Ucet na fore som ti obnovil...

Hned ako budes online napis mi invitnem ta "Fialova Elita" v DT bude o dalsieho clena bohatsia Very Happy

PS. Btw ty si si dal rename? lebota nejak nemozem najst na armory???

Tož jasne že sem to já Very Happy kdo jiný píše oranžově Very Happy

Taky jsem ti napsal ingame jak jsem hrál ale asi jsi tam nebyl... Razz.

Už sem si říkal "jaaaj ti na mě asi úplně zapoměli" hehe.

Ohledně jména, tak to jsem nezměnil, akorát jsem si teprve před pár dny koupil cata a znova nalogoval tak proto se asi ještě v armory neukážu.

Sem level 81 Very Happy nakousnul jsem to předevčírem, docela zábava. Tak já ti písnu Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zdar Deep Thunder! :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdar Deep Thunder! :D   Zdar Deep Thunder! :D Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zdar Deep Thunder! :D
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Deep Thunder in KZ
» LK HC 25 DOWN by Deep Thunder
» Deep Thunder VS Madness of Deathwing 10man heroic

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Off Topic-
Prejdi na: