Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Regress
Anonymný




Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Empty
OdoslaťPredmet: Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl   Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Icon_minitimeUt február 28, 2012 1:04 am

1 )Meno postavy, Class, level + odkaz na armory
Regrezz, pred renamom Yxko. Undead Fire Mage 85lvl 397 ilvl avg.
takze chcel som postnut aj ten odkaz na armory ale Guests cant's post external links or emails.musite ma tam vyhladat rucne. spravte s tym nieco Wink

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Uprednostnujem osobne pve a znalost encounterov, pvp si odohram vikendovy cap. cize pvp len 4fun.

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
S niektorymi z Vas som mal tu cest byt na raide. alebo mat nejake ingame obchody. Mate dobry progress. Myslim ze ste v pohode ludia. A ze odkial som sa dozvedel o Deep Thunder? Kagei je znama firma pirat


4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Naposledy som bol v Traitors. Ale mal som mensi problem sa dostat tyzden na raid a potom som prisiel a nejako sme sa nepohodli o mojom dalsiom pokracovani tak som to odtial leavol.


5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?

Nemam problem s komunikaciou na Ts. Mam sluchatka s mikrofonom.


6 ) Raidovacie skúsenosti:

Este vo WOTLKU som progressoval Licha to boli moje zaciatky na offiku. Tu v Cata contente mam z BoT 1/4HC. BwD 1/6HC To4w2/2N FL 6/7HC a DS mam 1/8HC a viem ze mam naviac.
K tej druhej otazke. Ano sem tam som zvykol nieco zlozit. Takze nejake lidrovacie skusenosti mam.

7 ) Podrobnosti o tvojej postave:

Som vlastnik tochto account je na moje meno. A postava je vlastnorucne levelovana.
Talenty som doladoval a vylepsoval obkukaval nechaval si poradit. A nakoniec som skoncil pri tomto talentovom strome. Som s nim nadmieru spokojny.

8 ) Aký máš přístup k WoW:

mam orange fibernet ten tusim najrychlejsi. FPS mam dobre machina este nejako slape .
moj vlastny PC
mam 27 rokov.

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?
Ten raid cas by mi vyhovoval. A keby nastali aj nejake zmeny som schopny sa prisposobit.

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika!
Tuto statistiku nevediem. Ale keby bolo treba tak by som nejake logy zariadil. napr. z BHcka. Alebo si ma mozte vyskusat in game na dummy.

11 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
Achivmenty mam rad.Volakedy som bol achiv hunter. Trochu ma to preslo teraz uz len tak reakreacne si sem tam nejake porobim. Ale samozrejme tie z HC killov zbieram rad. a hlavne potom ten EQ cheers


12 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

No myslim si ze ste v pohode kolektiv dobra particka a aj postarsi vekovo. Mam pocit ze by som zapadol a ze by ste mohli byt spokojny aj s mojou hrou v raidoch. Chcem sa pripojit do dobreho progressu. Viem ze nato mam! nejsom jeden z tych failerov. Combustion Powa
Je to uz len na Vas ako sa rozhodnete. No nech sa rozhodnote akokolvek vzdy Vas ako guildu budem mat najradsej:D
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl   Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 3:59 pm

probereme to a dáme vědět, nic víc mě nějak nenapadá co zatim psát Smile
Návrat hore Goto down
Pepix
Warlord
Warlord
Pepix


Počet príspevkov : 115
Registration date : 22.04.2011

Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl   Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Icon_minitimeŠt marec 01, 2012 10:47 pm

Ahoj

Po dohodě s vedením guildy jsme se rozhodli pro
zamítnutí tvé žádosti o přijetí do guildy z důvodů nemožnosti poskytnutí ti místa v raidu pro současný kontent.

Jménem celé guildy ti přejeme hodně štěstí někde jinde.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Empty
OdoslaťPredmet: Re: Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl   Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Regrezz(yxko)-fire mage397ilvl
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fire Mag - Obli
» fire mage
» Fire/Frost Mage
» Undeadsx - arc/fire mage
» Mage arcane/fire

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: