Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Warhammerius-Fury war (Prijaty)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Warhamme
Anonymný




Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimeNe január 25, 2009 8:53 pm

1 ) meno, class, level + odkaz na armory

-Warhammerius,Warrior,80 -

2 ) Sme primárne PVE Guilda, tým pádom netolerujeme nikoho s čisto PVP zameraním. Ako sa k tomu postavíš?

-PvP som hral dva roky a uz mi to stacilo,teraz mam xut na instancie a to poriadnu.
wow som zacal hrat stym ze xcem byt war tank:D na funnku kde som hral predtym to bohuzial moc neslo pve tam moc nefungovalo a s mojim vtedajsim uzastnym pc(4fps v dungu) sa tankovat tiez nedalo tak som sa dal na dps a pritom som ostal a bavi ma to uz rok a cim dalej tym viac.

3 ) Prečo zvažuješ príchod práve k nám? Kde si sa o nás dozvedel a ak máš v guilde známeho, prosíme menovať.

-WoW hrajem z ludmi a koly ludom na ktoryx mi zalezi v tejto guilde je vela takyx ktoryx poznam osobne alebo dlhy cas z wow
-ludi v gulde poznam :Anawiel,Anete,Amarillis,Carefull,Reea,Juday,Menthu,(su to ludia z ktorimy som zacinal hrat wow zhruba pred troma rokmi)
-o guilde som sa dozvedel od Anawiel

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?

-Nebolo to ono necitil som sa tam nice,nebola to ta prava guilda pre mna nepoznal som tam takmer nikoho a xodic raidy len koly eq to nieje nic premna.

5 ) Dorozumievanie na raidoch a čo ty na to? Robí ti problém komunikácia cez Ventrilo? (funkčný mikrofón je povinnosťou!).

-Problem mi roby ak niekto nieje na ventrile a hlavne v raide, wow bez ventrila si neviem predstavit.ventrilo vyuzivam nonstop

6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?

-takmer all wotlk,podstatu pve rozumiem takze taktiky mi nerobia problemy.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?
- si ochotný si upraviť talenty v prospech guildy?

-Vlastnorucne kazdy jeden lvl Smile
-S talentmy som sa radil z warmi z predxadzajucej guildy boly to ludia ktory za pve wara hrat vedia si myslim,mam ix takto leby si myslim ze taketo talenty su best za fury pve warriora.
-Samozrejme rad sa bavim hlavne z warmi o talentox abilitax proste ovsetkom co moze zvisit moj skill a hlavne DPS mojho milacika:)

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia?
- zdieľaný / vlastní PC?
- koľko máš rokov? Stáva sa, že ťa rodičia ženú po večerníčku do postele?

-Wow je moja srdcovka skusal som viacero mmorpg ale wow mi vyhovuje v kazdom smere som ingame vzdy ked je to len troxu mozne
-Internet na intraku je slusny 17-20Mb/s mozno aj viac ale to ma uz nezaujima
-moj PC ak sa mu tak da hovorit je only moj
-mam 22 nie rodicia nie kedze som na intraku je to len moja holka co mi povie pod do postele a ja nato hned len skoncim dung takze tak

9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 18:30 - 23:00 (cca 4x - 5x do týždňa). Ako si na tom?

som sxopni byt ingame takmer stale a tieto casi su premna idealne

10) Tvoja motivácia raidovať: Si typ, ktorému nevadí 4 hodiny wipovania pri progresu a budeš aktívne (a pravidelne) raidovat?

Wipovanie mi nevadi ak budem moc byt nerusene pri pc a sustredit sa na danu vec nemam stym problem,jasne rad raidujem bavi ma to moc.Nexodim do instancie len preto ze mi tam nieco pada.

11. Napíš prečo by sme mali prijať do guildy, aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.
cheers

Wara hram asi 3 roky a v podstate only jeho tato postava je premna naj skusal som aj ine.rad sa vidim v dmg metri (nie za kazdu cenu) robit co naj dmg proste zboznujem.Tak isto rad farmim takmer vsetko,ludia co somnou wow hrali vedia,ze ak nieco potrebuju mozu sa na mna obratit rad pomozem,poradim,poziciam,darujem.Tiez mam skoro na dennom poriadku pretahovanie nizsix lvl alebo help s group Q-arenamy.Robim si altov koly inym tskam ktore nejak pomozu mojmu warovi aby bol co naj.Ak nieco xcem-potrebujem dokazem to farmit kym to nedosiahnem.
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimeNe január 25, 2009 9:00 pm

Zdravim Prihlaska je velmi slusna navyse ta poznam s ANthiorie a poznas u nas vela ludi. S fury wariormi je to momentalne u nas take nemastne neslane takze som ZA!



Cus

Kagei
GuM of Deep THunder


queen queen queen
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
anawiel
Raider
Raider
anawiel


Počet príspevkov : 20
Location : Earth
Registration date : 27.12.2008

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimeNe január 25, 2009 9:01 pm

Je to spolahlivy clovek hram z nim wowko 3 roky boli sme spolu v guilde na freecku, chodil dungy aj pvp, lenze kazdy vie o com je pve na freeckach ... pve je dovod preco sme vlastne vsetci z anthorie prisli na ofik Smile , cem ho tu :oP
Návrat hore Goto down
http://www.anawiel.sk
Anonymný
Anonymný




Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimeNe január 25, 2009 9:36 pm

TAKZE NAS main fury war muze raidovat pouze kazdy druhy tyden a ti dalsi na to serou skill ms eq se rychle nabere PRIJAT napis si ingame o invite
Návrat hore Goto down
Kax
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 94
Registration date : 23.10.2008

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimePo január 26, 2009 9:00 am

Cusik Smile Ako si sa volal na Anthorke? Smile
Návrat hore Goto down
Agyn271987
Guild Member
Guild Member



Počet príspevkov : 84
Registration date : 05.01.2009

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimePo január 26, 2009 9:10 am

Caw. Ja jsem PRO. Nevim jestli me oslovila prihlaska nebo stav dps v guild. Proste me zaujal
Návrat hore Goto down
Juday
Warlord
Warlord
Juday


Počet príspevkov : 649
Registration date : 02.12.2008

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimePo január 26, 2009 3:23 pm

Jednoznačne PRO hraválam som na Anthorii z warhammerom dosť dlho na to aby som pochopil, že je to spolahlivý človek... A každopádne nám v guilde určite pomože svojim skillom a taktiež dpskom...
Návrat hore Goto down
Kagei
Guild Master
Guild Master
Kagei


Počet príspevkov : 2639
Age : 42
Registration date : 23.10.2008

Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitimePo január 26, 2009 5:56 pm

Prijaty Locked
Návrat hore Goto down
http://deep-thunder.rpgwars.org
Sponsored content





Warhammerius-Fury war (Prijaty) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Warhammerius-Fury war (Prijaty)   Warhammerius-Fury war (Prijaty) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Warhammerius-Fury war (Prijaty)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sqish - Fury Warior, Bulleater - Feral dps (Prijatý)
» Fury warrior
» prihlaska fury war
» Megazord - fury warr
» Fury warrior - Tecora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: