Deep Thunder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deep Thunder

Deep Thunder will rise again! YEAH!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 combat roguna

Goto down 
+2
Trifon
X3r0
6 posters
AutorSpráva
preedi
Anonymný




combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeUt apríl 03, 2012 10:55 pm

Tak caute mily DEEP THUNDERACI

volam sa Michal a pochadzam z vychodu slovenska z KE. Mam 21rokov (v juni to bude 22).
V prvom rade Vas asi zaujima preco pisem tuto prihlasku. Nechcem sa precenovat ale myslim si o sebe ze som dost skilled hrac (nie mocxD) a v momentalnych guildach v ktorych posobim je to s progresom velmi ubohe a chatrne (ludom sa nechce wipovat nepripravenost na raidy, malo schopnych ludi atd) tak si hladam novu guildu ktora je takpovediac schopna a ma nejaku tu perspektivu do buducnosti.

Tak nebudem odpovede mixovat do zdlhaveho textu cize:

1 ) meno postavy, class, level + odkaz na armory (Odkaz postujte do code )
Epicke gemy mam zatial len na tankovi Predinke priznajme si ze nini mozne mat to na seckych postavach...

Viem ze hladate rogunu tak rogue bude pre tuto prihlasku ""main""
Tak roguna: vidite ako na tom je nieje na nej nic moc hc killov celkovo mam skusenosti s morchockom,unsleepingom,warlordom,ultraxionom HC ako vidite tak DS som mal zabite hned v prvy reset ale tym sa neda chvalit...


kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Preedi/simple

a toto su pre Vas "alti" nieje problem s hocicim ist raid

Tak toto je tankadin/retardin 397/397 ilvl

kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Sisinocka/simple
prosim nekomentavat reforge do hitu a par gemov...a 2t tank a 2tcka dps...len skusam co to da ked uz mam ten Avoid "cap"
Tiez tankadin/retardin 398/390

kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Predinka/simple
U tohto tanka je to secko jak ma byt
Priest disco/low shadow 397/tocit za shadow viem ale neni eq v heal eq to neni dpsko ale pruser...

kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Tyrandee/simple
a dalsi alti ktory potrebuju eq na raidy

kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Elerilka/simple
kód:
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Neii/simple

Potom dalsie postavy : pre info:
paladin 85 nick Xenophic to je alik na DT
DK 85lvl nick Antitank
Mage 81lvl nick Nefastus
a zvysok nestoji za spomenutie...

2 ) PVE vs PVP čo ty na to?
Ja preferujem PVE a pvp keby bola rozumna grupa dam sa nahovorit...

3 ) Prečo chceš práve k nám? Odkliaľ si sa dozvedel o Deep Thunder?
o Vas som sa dozvedel od spoluziaka zo skoly Trifona

4) Ak si bol v nejakej inej guilde, prečo si sa rozhodol odísť?
Tak ako vidite postavy mam v guildach Firestorm a Ohniva burka a nejake v Tanglet wire

5 ) Robí ti problém komunikácia cez TeamSpeak 3?
nie absolutne u nas na raidoch kecam len ja xD
6 ) Raidovacie skúsenosti:

- Čo si prešiel za raid instancie, na akých killoch si bol?
tak ako je vidiet raidujem uz dlho Predinka/Sisinocka boli moje prve dve postavy...a na killoch
tak Naxxx (novy) bola moja prva raidovacia skusenost a od vtedy do teraz cize progresy a dalsie progresy

- Mal si pri raidoch organizačnú prácu (raid leader, asistent, znalosť taktík, atď.)?
Tak zacal som ako kazdy obycajny hrac nizsim stupno raidera a postupom casu na mna nakladali CL, RL, Asistantov, GM a potom som sa chvalabohu GM vzdal momentalne leadrujem u nas vo firestorme 10 ale des a hruza prednedavnom sa guilda takpovediac rozdelila....NO a som rad ze neraidujete v stredu ak by sa to zmenilo nebude problem aj streda koli tomu ze chcem raidovat aj z FS ale to je raid na jeden vecer. Je to pre mna uz aj taka citovka ten FS mam tam par dobrych kamaratov a nechcem sa na nich vykaslat.


7 ) Podrobnosti o tvojej postave:
- kúpený account / vlastnoručne levelované?
Vsetko vlastnorucne vyexpene Roguna a Mage povodom alici ale pretransformovany do hordy

- prosíme zdôvodniť tvoju voľbu talentov a co ťa viedlo ich mať takto?

Tak o talentoch by som kecal do rana ale co sa tyka roguny myslim si ze tam nieje nejak podla nejakeho daneho fightu menit talenty mozno glyphy...ale nieje problem to prerobit vzhladom na nejaku danu situaciu,

8 ) jaký máš přístup k WoW:
- kvalita internetového pripojenia, nerobi ti malo fps problem pri hrani (sekanie)?
tak net celkom oka cez Magio ficim cize nejakych 400KB/s latency tak v norme 70/70 niekedy to vyskoci na 150/150a hrajem na notebooku celkom kvalitnom a zatial staci na 10 aj 25ky ale v pribehu 3mesiacom kupujem stolovy pocitac.

- zdieľaný / vlastní PC?

PC vlastny.


9 ) Čas na raidovanie. Náš raid time je 19:00 - 23:00 (Pri Progresse cca 4x do týždňa - Ne, Pon, Uto, Stvr). Ako si na tom?

Raid time vyhovuje aspon v stredy budem stihat raidy z Firestormom xD

10 ) WWS, WOL alebo podobna statistika! (Odkaz postujte do code )
echh to nemam nerobime to vzhladom na momentale neprogresovanie...

11 ) Aký je tvoj vztah k Achievementom?
vid postavy Predinka a Sisinocka. Momentalne nic nestiham lebo skoro kazdy den raidujem alebo pugujem. Roguna cize Preedi je alt vyexpeny len koli legendarkam

12 ) Napíš prečo by sme mali prijať do guildy,
aký bude tvoj prínos pre guildu, napíš proste sem čo chceš a čo si
myslíš že bude + pre tvoje prijatie do guildy.

Tak najzakernejsia otazka na koniec. Tak istotne ziskate kvalitneho raidera ktory ked spravi chybu tak si ju viem priznat, cloveka ktory vie taktiky ma dostatocny pocet celkom dobre equipnutych altov. Mam legendarky. A nespravam sa hlavne decko. a som za kazdu srandu cize nejaky ten Rag HC, alebo vybijanie starych instancii.

Uz ani neviem co som tu napisal a co nie...tak ak som na nieco zabudol tak kludne ma zjazdite.

Tak dakujem za Vas cas ktory ste stravili nad mojou prihlasko a tesim sa na vase skore aj negativne aj pozitivne ohlasy...
Návrat hore Goto down
X3r0
Champion
Champion
X3r0


Počet príspevkov : 117
Age : 34
Registration date : 10.08.2011

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimePi apríl 06, 2012 6:15 pm

vidno , že si z východu ..

BTW : druhý mudl ..
Návrat hore Goto down
Trifon
Champion
Champion



Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.07.2010

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeSo apríl 07, 2012 10:21 pm

Prihlaska pekna skusenosti ma legendarky tiez:) to ze nema zabitych tolko bossov na hc to podla mna neni problem vyskusame doucime. Lama urcite nie je to pohodovy komunikativny clovek ja som za:)

a VYJADRITE SA AJ OSTATNY
Návrat hore Goto down
Shaoran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 47
Registration date : 01.07.2009

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeNe apríl 08, 2012 3:58 pm

spíš než rogunu bych radši prot/retri paláta... s ním má odehráno víc než s rogunou, která byla evidentně založena jen kvůli získání legendárek a už vůbec se mi nelíbí mít v raidu dalšího agi usera (4týho? to fakt ne) s tím jak nam to padá... nemluvě o tom, že s tou rogunou nemá zabito vůbec nic
takže výsledek - palát ano, roguna ne (toho paláta by sme na rozdíl od roguny využili mnohem víc)
Návrat hore Goto down
preedi
Anonymný




combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeNe apríl 08, 2012 4:32 pm

jj mne je to uplne jedno len som videl ze zhanate rogunu tak som pisal s rogunou ano paladinovia su moja srdcovka a som od prirody tank/retri a podla mna ano s rogunou nemam zabite nic ale co sa tyka taktik neni problem viem si to dostudovata co sa toho tyka si myslim ze uloha roguny a retri paaladina je rovnaka ;-) a co sa itemov tyka nie som clovek ktory be hresil nadaval alebo leavoval raidy pre to ze niekto iny by zobral nejaky trinket alebo nieco...cize aj keby som si 2mesiace nic nelootol nevadilo by mi to az na tu stratu dpska... :-P
Návrat hore Goto down
preddi
Anonymný




combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeNe apríl 08, 2012 4:40 pm

a co sa tyka toho s cim budem raidovat moja odpoved je ze je mi to uplne jedno aj keby som mal na kazdy reset brat inu postavu su to vlastnorucne vyexpene postavy a ovladam ich myslim si tak na 85% a keby ste sa bali mojho skillu pri tej rogune tak ti co vedia ako vyzeraju questy na legendarku a poznam iba par rogun ci ich spravilo samo a nerobili dane questy 2popripade 3...ja som to robil secko sam kludne dohodim aj screeny (a dufam ze to tak nevyzera ze chcem silou mocou raidovat s rogunou)to sa len obhajujem a ten paladin je lepsia alternativa ;-)
Návrat hore Goto down
Trifon
Champion
Champion



Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.07.2010

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimePo apríl 09, 2012 6:41 pm

u mna ma dalsie plus za to ze chce hrat za hocijaku s jeho postav, vidno ze chce pomoct a s chutou si zahrat a pomoct nam Smile
Návrat hore Goto down
Attevah
Champion
Champion
Attevah


Počet príspevkov : 121
Registration date : 13.05.2010

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimePo apríl 09, 2012 8:42 pm

Za mna urcite ano je to spolahlivy hrac a nefailuje volakedy davno som s nim v Firestorme hral ked som zacinal. Very Happy
Návrat hore Goto down
Predina
Anonymný




combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: nechut   combat roguna Icon_minitimeSt apríl 11, 2012 9:40 pm

Zdravim guildu
Kedze tu doslo k zneuzivaniu mojho mena a mojich postav tu podotknem ucite skutocnosti. Dokazanie to ze som original predinka je ze atevah je byvali clen FS ktory ma osobne healoval a pri OS+3 leavol aj z niekolkymi ludmi guildu, vedia to len ty ktory tam boli. Dalsia skutocnost v marci som vycestoval do zahranicia do konca roka aby moje postavy Predinka, Tyrande, Preedi, Neii, Anti tank neboli podstave nevyuzite tak som POZICAL na dobu urcitu pokial sa vratim ACCOUNT Sisinocke(miso). Vsetky moje postavi som ja osobne vyexpil a equipol, ja som bol CL, RL a GM, a ja mam zrobene vsetky tie archivi, kili a vsetko co tam je. Miso v tomto smere si ma sklamal, ze si nemal ani tu spetku my to povedat ze leavujes a dokonca vyuzivas moje meno v osobny prospech.
Návrat hore Goto down
Gaulien
Friend
Friend
Gaulien


Počet príspevkov : 525
Age : 31
Registration date : 06.10.2010

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimeSt apríl 11, 2012 10:40 pm

Najlepsie sa pysi cudzim perim, to predsa pozna kazdy Smile
Návrat hore Goto down
Skycaller
Veteran
Veteran
Skycaller


Počet príspevkov : 83
Location : Prešov
Registration date : 11.12.2009

combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimePi apríl 13, 2012 2:28 am

Pravda vždy bolela Wink, ale Gaulien to vystihol do posledného detailu. Basketball
Návrat hore Goto down
Anonymus
Anonymný




combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitimePi apríl 20, 2012 1:34 pm

Sisonecka je nejvetsi mrdina hrac co jsem videl - fejlara no skiler rozhodne nedoporucuji se s nim zdrzovat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





combat roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: combat roguna   combat roguna Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
combat roguna
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Combat Rogue
» combat rouge
» Combat Rogue
» Kexoo / Combat Rogue
» Traya - rogue - MSpec: combat (Neprijatý)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deep Thunder :: Recruitment / Prihlášky (Nie je nutná registrácia!)-
Prejdi na: